Firmamız 2011 yılında Doğal, Bitkisel Ürünler ve Gıda Takviyeleri ürünleri ile sektöre adım atmış ve bugüne kadar faaliyet alanını her geçen gün genişleterek, kaliteden ödün vermeden , bitkisel ,doğal ürünlerin üretim ve satışına devam etmektedir.

Prostavec Medikal olarak, bitkisel gıdalar sektöründe uzun yıllarda elde ettiğimiz tecrübe ile üretim yapmaktayız. İnsan sağlığını göz önünde bulundurarak steril koşullarda el değmeden ürettiğimiz bitkisel çay, kahve, macun, bitkisel kapsül ve tablet ile bitkisel gıda takviyelerini ve bitki suları gibi çeşitli ürünlerimizi Türkiye’de ve Dünya’da bir çok noktaya ulaştırmakta, sahip olduğumuz bu ulaşım ağını her geçen gün daha da genişletmekteyiz.

Doğanın bizlere sunduğu, her biri farklı tatta ve özellikte yüzlerce bitki ve bitki özünü bir birleriyle harmanlıyor, elde ettiğimiz karışımlar ile insan sağlığına olumlu etki edebilecek tamamen doğal bitkisel gıda takviyelerini ithal etmekteyiz.

Ürünlerimiz birçok sahada standardize ve güvenilir olarak yillardir kullanilmakta olup ;üretim proseslerimiz son ürün kosullarina uygun olarak gerçeklestirilmektedir.Ürünlerimizin üretim proseslerinde süper kritik CO2 ekstraksiyonu sistemi ,steam distilasyon sistemi ,pres,maserasyon-dekoksiyon, farkli ekstraksiyon sistemleri ve saflastirma sistemleri kullanilmaktadir. Firmamizin birçok sahada bitkisel hammadde toplama ve üretme istasyonlari yer almaktadir.Tohumdan son ürün sürecine kadar takip ve analiz yapilmasi gereken bu sahada isimizi titizlikle sürdürülebilir sistemde ve bilimsel olarak yaparak; güvenilir ve stabil olarak sizlere sunmaktayiz.

Sipariş Formu

Teslimat Şartları

Kargo ve Sevkiyat Güvencesi
Tüm siparişleriniz güvenli ve gizli paketlerdedir. Taşıma yapan kurye veya kargo firması ürün içeriğini bilmemektedir. Ürünlerinizin kutusu üzerinde sadece iletişim bilgileri yazmaktadır.

Sevkiyat
Ürünlerin tarafınıza kargolanabilmesi için ürünler ile ilgili gerekli ödeme işlemlerinin tarafınızca tamamlanmış olması gerekmektedir. Bu şartlar uygun olduğunda ürünleriniz aynı gün içerisinde kargolanacaktır.

Gizlilik
Ürünlerinizi teslim aldığınızı takip etmemiz için teslimat sırasında sadece imzanız gerekmektedir. Eğer kargo geldiğinde adreste yoksanız sakın merak etmeyin. Kargonuzu almanız gereken yerin adresi kapınıza not olarak bırakılacaktır. Kargonuzu alamamanız durumunda, siparişiniz aşağı yukarı 1 (bir) hafta sonrasında tekrar tarafımıza geri kargolanacaktır.

Teslimat ve Ücretlendirme
Kargo ücreti, ürünlerinizi sipariş ederek belirlediğiniz kargo firmasına göre değişmektedir. Kargo seçimi sırasında hangi kargo firmasının ne kadar ücreti olduğunu görerek tercih yapabilirisniz. Teslimat sadece Türkiye sınırları içerisindedir.