Prostave Complex İçindekiler: Epilobium Parviflorum Özü, Saw Palmetto, Pire Özü, Kabak Çekirdeği Ekstresi, Likopen.

Açıklama: Prostavec EP prostat sağlığını güçlendirmek ve sağlıklı bir idrar akışını teşvik etmek için güçlü ve tamamen doğal destek olan gıda içeren takviyedir.  Sadece birkaç üreticinin kaynak sağlayabilen, araştırmacıları sersemleten ve dünyadaki tüm farklılıkları yaratabilen

Epilobium kullanılmaktadır.  Ve tüm bu içeriği  Çin tıbbında  bir araya getirilen bir kapsül ve damla içinde barındırılmıştır,
Prostavec EP içeriği ABD’de bir araya getirildi. Prostavec EP ile düzenli olarak kullanıldığında prostata bağlı şikayetleri gidermeye yardımcı olabilir.  60 günlük düzenli kullanım sonucunda üründen memnun kalmassanız iade şansına sahipsiniz.

Sipariş Formu

Prostavec Prostat Seti
BAYER ECZA GÜVENCESİYLE 
Detaylı Bilgi Sipariş İçin: :
+90 546 957 65 90 – +90 536 850 44 01

www.prostat-medikal.com aracılığı ile satılan Gıda Takviyeleri bitkisel içerikli takviye edici gıdalar olup, ilaç yerine tavsiye edilemez ve kullanılamaz. Site içerisinde ve/veya ürün detaylarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır. Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka ilgili uzmana başvurunuz. Ürünlerimiz ilaç değildir. Bitkisel gıda takviyeleri ve Besin destekleri olarak üretilmektedir. Bu nedenle reçeteye tabi ürünler değildir.

Teslimat Şartları

Kargo ve Sevkiyat Güvencesi
Tüm siparişleriniz güvenli ve gizli paketlerdedir. Taşıma yapan kurye veya kargo firması ürün içeriğini bilmemektedir. Ürünlerinizin kutusu üzerinde sadece iletişim bilgileri yazmaktadır.

Sevkiyat
Ürünlerin tarafınıza kargolanabilmesi için ürünler ile ilgili gerekli ödeme işlemlerinin tarafınızca tamamlanmış olması gerekmektedir. Bu şartlar uygun olduğunda ürünleriniz aynı gün içerisinde kargolanacaktır.

Gizlilik
Ürünlerinizi teslim aldığınızı takip etmemiz için teslimat sırasında sadece imzanız gerekmektedir. Eğer kargo geldiğinde adreste yoksanız sakın merak etmeyin. Kargonuzu almanız gereken yerin adresi kapınıza not olarak bırakılacaktır. Kargonuzu alamamanız durumunda, siparişiniz aşağı yukarı 1 (bir) hafta sonrasında tekrar tarafımıza geri kargolanacaktır.

Teslimat ve Ücretlendirme
Kargo ücreti, ürünlerinizi sipariş ederek belirlediğiniz kargo firmasına göre değişmektedir. Kargo seçimi sırasında hangi kargo firmasının ne kadar ücreti olduğunu görerek tercih yapabilirisniz. Teslimat sadece Türkiye sınırları içerisindedir.