Prostavec Complex  orjinal mi?
Prostavec Complex kesinlikle orjinaldir. Tarafınıza faturalı ve bandrollü olarak gizlilik prensibi ile gönderilmektedir.

Prostavec Complex  kullanmaya başladıktan sonra ne kadar süre sonra etkisini görürüm?
Prostavec Complex  kullanmaya başladıktan sonra ortalama 10 15 gün içersinde etkisi görülmektedir. Bu süre kişiden kişiye göre değişiklik gösterebilir.

Sipariş vermek için üye olmak gerekiyor mu?
Hayır, Sipariş verebilmeniz için üye olmanıza gerek olmayacaktır. Fakat indirimli kampanyalar ve size özel fırsatlardan yararlanabilmeniz için 30 saniyelik bir kayıt formu doldurmanız yeterli olacaktır.

Nasıl ödeme yapabilirim?
Kapıda ödeme veya banka havalesi ile kapıda kontrollü olarak kolayca ödeme yapabilirsiniz.

Siparişim ne zaman kargoya verilir?
Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 24 saat içerisinde Kargo firmasına teslim edilir.
Kargo ücreti ne kadar?
99 TL üzeri alışverişlerinizde kargo ücretsizdir. Tutarın altındaki gönderimleriniz için kargo masrafı 6,90 tl olup, sipariş toplam tutarınıza ayrıca eklenecektir. Kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir.
İade koşulları nelerdir?
Ürün(ler) orjinal ambalajı hasar görmemiş, kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş haliyle tarafımıza yollamanız gerekmektedir.Ürünümü nasıl iade edebilirim?
Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 30 (otuz) gün içerisinde CAYMA hakkınızı kullanarak iade edebilirsiniz. CAYMA Hakkı kapsamındaki iade edilmek istenen ürün(leri) kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olması kaydıyla anlaşmalı olduğumuz ARAS Kargo ile karşı ödemeli olarak geri gönderebilirsiniz.

İade kargosu için ücret ödeyecek miyim?
İade için anlaşmalı olduğumuz “ARAS Kargo”’yu tercih etmeniz durumunda kargo ücreti ödemezsiniz. Farklı bir kargo şirketini tercih etmeniz durumunda, kargo ücreti müşteri tarafından karşılanmaktadır.

Sipariş Formu

Teslimat Şartları

Kargo ve Sevkiyat Güvencesi
Tüm siparişleriniz güvenli ve gizli paketlerdedir. Taşıma yapan kurye veya kargo firması ürün içeriğini bilmemektedir. Ürünlerinizin kutusu üzerinde sadece iletişim bilgileri yazmaktadır.

Sevkiyat
Ürünlerin tarafınıza kargolanabilmesi için ürünler ile ilgili gerekli ödeme işlemlerinin tarafınızca tamamlanmış olması gerekmektedir. Bu şartlar uygun olduğunda ürünleriniz aynı gün içerisinde kargolanacaktır.

Gizlilik
Ürünlerinizi teslim aldığınızı takip etmemiz için teslimat sırasında sadece imzanız gerekmektedir. Eğer kargo geldiğinde adreste yoksanız sakın merak etmeyin. Kargonuzu almanız gereken yerin adresi kapınıza not olarak bırakılacaktır. Kargonuzu alamamanız durumunda, siparişiniz aşağı yukarı 1 (bir) hafta sonrasında tekrar tarafımıza geri kargolanacaktır.

Teslimat ve Ücretlendirme
Kargo ücreti, ürünlerinizi sipariş ederek belirlediğiniz kargo firmasına göre değişmektedir. Kargo seçimi sırasında hangi kargo firmasının ne kadar ücreti olduğunu görerek tercih yapabilirisniz. Teslimat sadece Türkiye sınırları içerisindedir.